Zaczynał w MDK Stargard! Wywiad SOK z Kubańczykiem!

Zaktualizowano: 19 paź 2021

W tym odcinku raper i zawodnik MMA Fame Kuba Flas Kubańczyk, zdradzi co go motywuje i napędza, jak pracuje się z Patrykiem Vegą i dlaczego ciągle wraca do Stargardu.

Jeśli chcecie usłyszeć historię o spełnionym "american deam" musicie to zobaczyć!


Stargardzka Ofensywa Kulturalna to cykl rozmów z ludźmi pochodzącymi ze Stargardu, którzy spełniają swoje marzenia i osiągają sukcesy zawodowe w różnych dziedzinach kultury i sztuki. Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie jest współtwórcą niezwykłego przedsięwzięci w dziedzinie kultury, którego pomysłodawcą i koordynatorem jest Stowarzyszenie Artystyczne B-moll. Nad realizacją kulturalnego projektu pracują m.in. Adrian Barczak ze Studia Nagrań i Realizacji Dźwięku i Waldemar Jaszczak z pracowni foto & wideo MDK Stargard.


Ofensywa, ponieważ naszymi gośćmi będą bardzo utalentowani "napastnicy", zdobywający uznanie w kraju i za granicą – można rzec ambasadorzy Stargardu!


Wśród polskich artystów wielu jest takich, którzy swoje korzenie mają w Stargardzie, ale bardzo niewielu z nas o tym wie i właśnie to chcemy zmienić.86 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie