Stargardzka Ofensywa Kulturalna

Aktualizacja: 7 dni temu

Stargardzka Ofensywa Kulturalna to cykl rozmów z ludźmi pochodzącymi ze Stargardu, którzy spełniają swoje marzenia i osiągają sukcesy zawodowe w różnych dziedzinach kultury i sztuki. Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie jest współtwórcą niezwykłego przedsięwzięci w dziedzinie kultury, którego pomysłodawcą i koordynatorem jest Stowarzyszenie Artystyczne B-moll. Nad realizacją kulturalnego projektu pracują m.in. Adrian Barczak ze Studia Nagrań i Realizacji Dźwięku i Waldemar Jaszczak z pracowni foto & wideo MDK Stargard.


Ofensywa, ponieważ naszymi gośćmi będą bardzo utalentowani "napastnicy", zdobywający uznanie w kraju i za granicą – można rzec ambasadorzy Stargardu!


Wśród polskich artystów wielu jest takich, którzy swoje korzenie mają w Stargardzie, ale bardzo niewielu z nas o tym wie i właśnie to chcemy zmienić.

Pierwszym Gościem Stargardzkiej Ofensywy Kulturalnej będzie Tomasz Lewandowski - stargardzianin, znakomity kompozytor, aranżer i pianista. Klawiszowiec zespołu Organek. Zapraszam do obejrzenia wywiadu na kanale YT:Michał Wiraszko, stargardzianin, założyciel i frontmen poznańskiego zespołu Muchy, wokalista, gitarzysta, autor tekstów, dziennikarz radiowy, dyrektor artystyczny festiwalu w Jarocinie, reżyser. Zapraszam do obejrzenia wywiadu na kanale YT:

24 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now