Thu, Apr 29 | online

Maksymilian Ławrynowicz | Stargardzka Ofensywa Kulturalna

Creative Director, znany fotograf, portrecista-wizjoner, stargardzianin. W Polsce znany przede wszystkim z niepokojących i nietuzinkowych portretów kobiet. „Projekt Kobiety” stał się jednym z najbardziej profesjonalnych i prestiżowych projektów fotograficznych w kraju.
Nie prowadzimy sprzedaży biletów

Czas i lokalizacja

Apr 29, 3:00 PM
online

O wydarzeniu

Wśród polskich artystów wielu jest takich, którzy swoje korzenie mają w Stargardzie, ale bardzo niewielu z nas o tym wie i właśnie to chcemy zmienić - mówi Sylwia Wieleba ze Stowarzyszenia Artystycznego B-moll.

Stargardzka Ofensywa Kulturalna to cykl rozmów z ludźmi pochodzącymi ze Stargardu, którzy spełniają swoje marzenia i osiągają sukcesy zawodowe w różnych dziedzinach kultury i sztuki. Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie jest współtwórcą niezwykłego przedsięwzięci w dziedzinie kultury, którego pomysłodawcą i koordynatorem jest Stowarzyszenie Artystyczne B-moll Nad realizacją kulturalnego projektu pracują m.in. Barczak Adrian ze Studia Nagrań i Realizacji Dźwięku i Waldek Jaszczak na co dzień prowadzący zajęcia dla młodzieży Foto z MDKu.

Ofensywa, ponieważ naszymi gośćmi będą bardzo utalentowani "napastnicy", zdobywający uznanie w kraju i za granicą – można rzec ambasadorzy Stargardu! Już niebawem pierwszy gość Stargardzkiej Ofensywy Kulturalnej.

Foto: budzowski.art

Udostępnij to wydarzenie

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now