Sat, Mar 20 | online

19. Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Dozwolone do lat 19" | finał

Gala Finału 19. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Dozwolone do lat 19" podczas której Jury: Ewa Filipowicz-Kosińska, Barbara Stena i Ryszard Leoszewski odczytają werdykt i weźmiemy udział w koncercie finałowym online.
Nie prowadzimy sprzedaży biletów

Czas i lokalizacja

Mar 20, 6:00 PM
online

O wydarzeniu

Stargardzki Festiwal zapoczątkowany został 20 lat temu. Od tego czasu nasze miasto stało się miejscem spotkań młodych i uzdolnionych wokalistów z całej Polski. Jednym z celów Festiwalu, z którego jesteśmy dumni jest nieprzerwana tradycja promocji polskiej piosenki. Repertuar wyjątkowych i niezapomnianych osobistości  polskiej sceny muzycznej do dzisiaj przyciąga do Stargardu kilkuset wykonawców. Na naszej scenie muzycznej prezentowali się uczestnicy, którzy po latach okazali się piosenkarzami, aktorami czy nauczycielami wokalu.

Festiwal w Stargardzie to coroczna okazja by młodzi nie tylko skonfrontowali się ze swoim talentem ale także spotkali się ze swoimi rówieśnikami, których znają od lat. W Jury od lat zasiadają osobowości związane z polską muzyką. Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Dozwolone do lat 19" odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Stargard.

W tym roku niestety w każdej z kategorii uczestniczy z nami niechciany solista: COVID-19. Przez niego nie możemy spotkać się wspólnie na scenie i poszaleć za kulisami. Pomimo tego cieszymy się, że chcecie wziąć udział online w corocznym wydarzeniu. 

Udostępnij to wydarzenie

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now