19.OGÓLNOPOLSKI
FESTIWAL PIOSENKI

DOZWOLONE DO LAT 19
ONLINE \ STARGARD2021

Wykonywanie raper

20 LAT POLSKIEJ PIOSENKI W STARGARDZIE

Stargardzki Festiwal zapoczątkowany został 20 lat temu. Od tego czasu nasze miasto stało się miejscem spotkań młodych i uzdolnionych wokalistów z całej Polski. Jednym z celów Festiwalu, z którego jesteśmy dumni jest nieprzerwana tradycja promocji polskiej piosenki. Repertuar wyjątkowych i niezapomnianych osobistości  polskiej sceny muzycznej do dzisiaj przyciąga do Stargardu kilkuset wykonawców. Na naszej scenie muzycznej prezentowali się uczestnicy, którzy po latach okazali się piosenkarzami, aktorami czy nauczycielami wokalu.

Festiwal w Stargardzie to coroczna okazja by młodzi nie tylko skonfrontowali się ze swoim talentem ale także spotkali się ze swoimi rówieśnikami, których znają od lat. W Jury od lat zasiadają osobowości związane z polską muzyką. Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Dozwolone do lat 19" odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Stargard.

W tym roku niestety w każdej z kategorii uczestniczy z nami niechciany solista: COVID-19. Przez niego nie możemy spotkać się wspólnie na scenie i poszaleć za kulisami. Pomimo tego cieszymy się, że chcecie wziąć udział online w corocznym wydarzeniu. Powodzenia!

 

INFORMATOR FESTIWALU

 
Koncert na żywo

FESTIWALonline

STARGARD2021

226

SOLISTÓW

Z CAŁEJ

POLSKI

33

ZGŁOSZEŃ

W KATEGORII ZESPOŁY & DUETY

72

Z TYLU POLSKICH MIEJSCOWOŚCI DOTARŁY ZGŁOSZENIA

1,035

PRZESŁANYCH NAGRAŃ 

NA YouTube

 

© 2023 by SociaLight.

Proudly created with Wix.com

Zapraszamy na nasz profil

  • Facebook MDK Stargard
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now