#FESTIWALSTARGARD2020

FESTIWAL ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA!

Katarzyna Buja-Kazuba jest nie tylko szczecinianką z krwi i kości ale przede wszystkim Kasia Buja to wokalistka i posiadaczka hipnotyzującego głosu. Wraz z mężem Maciejem tworzy znany duet „Jackpot”. Duet muzyczny i życiowy jednocześnie. Finaliści jubileuszowej, dziesiątej edycji Must Be the Music. Ich muzyka emanuje emocjami, którymi siebie nawzajem obdarzają. Wydali już wspólną płytę, regularnie koncertują, otarli się o zwycięstwo w popularnym telewizyjnym talent show i nie tracą impetu. Spełniają swoje marzenia. 

Wśród wykonywanych przez wokalistkę utworów znajdziemy między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andr...

Zbigniew Niecikowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Lalkarski w Białymstoku. W "Pleciudze" jako aktor od 1 stycznia 1980, od stycznia 1991 zastępca dyrektora, a od maja 1993 pełniący obowiązki dyrektora teatru. We wrześniu tego samego roku został dyrektorem naczelnym i artystycznym.
 

Na swoim koncie ma wiele nagród, m.in.: nagroda zespołowa Grand Prix XI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek w Opolu w 1983 roku za "Rzecz o Jędrzeju Wowrze" w reżyserii Bogdana Głuszczaka i Jana Wilkowskiego oraz Grand Prix X Międzynarodowych Toruńskich Spotkań Teatrów Lalek w październik...

Zofia Ławrynowicz choć w niejednej głowie zapisała się jako samorządowiec to dla nas jak i uczestników Festiwalu jest znaną i cenioną działaczką kulturalną a także nauczycielem emisji i higieny głosu.

Występowała przez szereg lat jako piosenkarka, odnosząc na scenie wielkie sukcesy.  W 1992 zwyciężyła na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, zdobyła też pierwszą nagrodę na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową w Ostrołęce. W 1994 wygrała na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Żydowskiej w Warszawie, gościnnie wystąpiła w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Współtwórca ogólnopolskich sukcesów "stargardzkiej szkoły" poezji śpi...

Poniżej publikujemy listę finalistów, którzy wystąpią w Finale 19. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Dozwolone do lat 19", który odbędzie się 14 marca 2020 roku na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Poniższa lista jest jednocześnie listą kolejności. 

SOLIŚCI DO 9 LAT
1.    Bury Weronika - Szczecin
2.    Lisowska Łucja - Szczecin
3.    Łuczak Aleksandra - Maszewo
4.    Meszka Nina - Wałcz
5.    Niedbalski Mikołaj - Budzyń
6.    Niewisiewicz Barbara - Szczecin
7.    Skowyra Maria - Zielona Góra

SOLIŚCI 10-12
1.    Dudkiewicz Gabriela - Zielona Góra
2.    E...

Odpowiadamy na Wasze pytania. Dzięki temu powstaje "Strefa info(festiwal)".

1. Gdzie się odbędzie Festiwal?

19. Finał Festiwalu odbędzie się na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury w Stargardzie (Piłsudskiego 105).

2. Czy można zarezerwować dla nas parking?

Na dawnej pętli autobusowej przy pl. Wolności powstały 44 miejsca parkingowe dla aut osobowych, jest też miejsce dla autokaru. Parkowanie jest bezpłatne.

3. Czy opłata wpisowego jest obowiązkowa?

Tak, jest obowiązkowa. Opłata wpisowa dla każdego uczestnika zakwalifikowanego do finału wynosi 30,00 zł. od osoby w każdej kategorii. Wpłatę należy dokonać na konto Towarzystwa Przyjaciół Młodzi...

19. Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Dozwolone do lat 19" został objęty Patronatem Prezydenta Miasta Stargard, Pana Rafała Zająca.  

Organizatorem festiwalu jest Towarzystwo Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Mariusza Zaruskiego w Stargardzie. Festiwal odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Stargard. Festiwal ma charakter otwarty. Kliknij poniżej i przeczytaj Regulamin Festiwalu.

Kliknij tutaj i czytaj Regulamin.


 

Please reload

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now