#zostańwdomu | żeglujcie w wannie, brodziku, w przydomowym basenie

Maciej Mielczarek – żeglarz, od 8 lat uczestnik zajęć w pracowni żeglarskiej MDK Stargard, wychowanek Tomasza Jachymka i Mariana Preissa, kapitan jachtu Biało-Czerwona sfinansowanej m.in. przez Prezydenta Miasta Stargard, uczestnik wielu międzynarodowych regat i Finału Pucharu Polski w klasie Omega, na co dzień opiekun Harcerskiego Klubu Ratowniczego „Stargard”.


Dla mnie Ośrodek Wodny MDK przeniósł się do mieszkania, w którym nie uciekłem od żagli. Poza lekcjami na biurku jest ze mną lektura autorstwa Jarosława Cieślaka a niej w niej dużo informacji o Omedze, czyli jedynej klasie w Polsce, gdzie w regatach spotykają się wodzie nastolatkowie i sześćdziesięciolatkowie, zupełni amatorzy i mistrzowie świata. Wszyscy spragnieni rywalizacji, sprawdzenia się i zwycięstwa. To tak naprawdę o wielu z nas, których ta magiczna klasa pozytywnie połknęła.

Kolegom żeglarzom polecam dobrą apkę! Dzięki niej uczestniczę w wyścigach jachtów online. Virtual Regatta – tam właśnie już milion graczy ma swoje łodzie! Aplikacja jest bezpłatna! Zostajesz żeglarzem i bierzesz udział w największych regatach na świecie. I co najważniejsze - ścigasz się z setkami tysięcy innych uczestników w czasie rzeczywistym.


Pozdrawiam całą żeglarską ekipę z MDK Stargard i proszę abyście także dołączyli do akcji #zostańwdomu Żeglujcie w wannie, brodziku, w przydomowym basenie ale bądźcie w tym czasie bezpieczni i zdrowi bo to jest teraz najważniejsze!
35 wyświetlenia

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now