Nagrody Prezydenta Miasta przyznane. Stypendyści z MDK Stargard!

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów, ambasadorów i mecenasów kultury oraz zdobywców stypendium! Na scenie nie zabrakło Młodzieżowego Domu Kultury! Organizatorem Gali było Stargardzkie Centrum Kultury.


Młody artysta: Kornelia Sadowska – śpiewa w zespole Rupaki w Młodzieżowym Domu Kultury. Uczy się gry na pianinie i bierze udział w stargardzkich imprezach kulturalnych. W 2020 r. zajęła m.in. I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Dolnośląska Nuta” w Bielawie i I miejsce w Festiwalu Piosenki i Tańca w Malborku.


Stypendyści Prezydenta Miasta: Łukasz Brodowski, Natalia Leszczyńska, Marcin Tomasz Momot, Nailah Vitha i Agnieszka Wierzbicka.


Ambasadorem Kultury został Jakub Flas Kubańczyk, który nie krył wzruszenia. Raper i zdobywca dwóch złotych i jednej platynowej płyty podziękował m.in. Ewie Krysian i swojej mamie Małgorzacie Flas wspominając jednocześnie swoje początki w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie, które wywarły ogromny wpływ na jego karierę.


Kliknij poniżej i zobacz więcej!

https://www.stargard.pl/aktualnosci/oni-tworza-kultureFoto: Paweł Bieg, źródło: stargard.pl

70 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie