Szukaj
  • mdk.stargard.pl

Znamy Mistrzów angielskiego ze szkół średnich!

Aktualizacja: mar 12

18. Konkurs Języka Angielskiego po raz pierwszy w swej historii gościł przedstawicieli szkół średnich. Podczas konkursu wzięli w nim udział wszyscy przedstawiciele szkół i placówek oświatowych ze Stargardu. Po egzaminie konkursowym nadszedł czas na wyniki!

Miejsce 1: Alicja Jatczak (GSN), 2. miejsce: Kamil Brańki (II Liceum Ogólnokształcące, 3. miejsce: Jakub Romanowski (I Liceum Ogólnokształcące).


Laureaci otrzymali upominki i listy gratulacyjne z rąk Ireny Agaty Łuckiej – członka Zarządu Powiatu Stargardzkiego, która w imieniu Starosty Stargardzkiego pogratulowała młodym zwycięzcom oraz obecnym nauczycielom. Pani Starosta wyraziła słowa uznania dla laureatów, podziękowała MDK Stargard ale nie pominęła ogromnej i znaczącej roli nauczycieli w naukę i kształtowanie młodego człowieka pod kątek nauki języków obcych. Warto zaznaczyć, że w ogólnej klasyfikacji szkół, najlepiej wypadło II Liceum Ogólnokształcące i I Liceum Ogólnokształcące w Stargardzie. Małgorzata Flas – dyrektor MDK Stargard laureatom przekazała czeki przygotowane przez Proacademy.pl - Szkołę Języka Angielskiego. Konkurs podsumowali organizator i koordynator Maciej Dura-Pomarański z MDK Stargard oraz Magdalena Kukulak - zastępcy dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Stargardzie.


Foto: Dagmara Ładniak (Starostwo Powiatowe w Stargardzie)
3 wyświetlenia

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now