Jurorzy Festiwalu Piosenki 2022! Mietek Szcześniak w składzie jurorskim!

Zaktualizowano: 28 mar

#festiwalpiosenki #festiwalstargard #dozwolonedolat19 #stargard


Dobrą wiadomość mamy dla tegorocznych uczestników 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Dozwolone do lat 19" w Stargardzie. W Jury zasiądzie i Wasze wykonania oceni m.in. Mietek Szcześniak. Wokalista zagości w maju w Stargardzie gdzie poprowadzi m.in. warsztaty wokalne dla młodych uczestników a także wystąpi z laureatami konkursu w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego. Więcej szczegółów o Festiwalu w poście na naszej stronie. Kto zasiądzie w składzie jurorskim w tym roku? Oto oni:


Mietek Szcześniak

Artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną . Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, współpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kraju i za granicami . Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał-własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy śpiewając własne popowe pieśni. Wszechstronny , świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań.


Maya Koterba

Wokalistka, trener wokalny oraz logopeda. Wyjątkowa osoba z wyjątkowym głosem!

Miała przyjemność wystąpić na jednej scenie z wieloma wspaniałymi muzykami (Piotr Wrombel, Przemek Raminiak, Tomasz Grabowy, Cezary Konrad, Zbigniew „Lewandek” Lewandowski, Marcin Jahr, Makoto Kuriya, Reggie Moore, Essiet Okon Essiet, Newman Taylor Baker, Eryk Allen). Szkoliła się pod okiem profesjonalnych trenerów wokalnych (m.in Dean Kaelin, Hubert Noe). Laureatka i uczestniczka wielu festiwali, warsztatów muzycznych m.in New York Jazz Masters International Workshop czy International Summer Jazz Academy. Jako korepetytor wokalny współpracuje z Teatrem Polskim oraz Teatrem Lalek „Pleciuga” w Szczecinie. Obecnie tworzy muzyczny duet Maya&Pablo z gitarzystą basowym Pawłem Grzesiukiem oraz Unpluggers (Projekt The Beatles Juice) z Mitrem Dymitriadisem. Współtworzy projekt Jobim&Gilberto. Pracuje wokalnie z aktorami i wokalistami, poza tym prowadzi warsztaty wokalne i udziela się lektorsko.


Ewa Krysian

Autorka tekstów i muzyki ponad 400 piosenek. Autorka spektakli muzycznych, juror festiwali muzycznych i konkursów recytatorskich. Założycielka i od 35 lat prowadząca z sukcesami Dziecięcą Grupę Rupaki, którą bez cienia przesady można nazwać ambasadorem Stargardu. Pod jej skrzydłem wykształciło się wielu młodych wokalistów. Ewa Krysian współpracuje z Wydawnictwami Szkolnymi i Pedagogicznymi, z PWN. W Wydawnictwie Wygraj Sukces, udostępnia piosenki, które śpiewają dzieci w całej Polsce.
110 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie