Łotwa 2021 | 41. Międzynarodowy Zjazd Nowej Hanzy w Rydze z wystawą fotograficzną z MDK Stargard!

Pracownia fotograficzna z Młodzieżowego Domu Kultury rozpoczęła przygotowania do międzynarodowego projektu. Jego finałem będzie przygotowana wystawa w wyjątkowym miejscu! To m.in. fotografie wychowanków Waldemara Jaszczaka promować będą Stargard podczas Międzynarodowych Dni Hanzy w Rydze w 2021 roku.


Międzynarodowe Zjazdy Hanzy odbywają się co roku w innym mieście hanzeatyckim. 41. Międzynarodowy Zjazd "Nowej Hanzy" odbędzie się w dniach 19-22 sierpnia 2021 roku w Rydze na Łotwie.


W roku 2026 gospodarzem 46. Międzynarodowego Zjazdu Hanzy będzie Stargard. Zjazd Hanzy daje możliwość miastu będącemu organizatorem, do zaprezentowania szerokiej publiczności, w odpowiedniej formie, swojej tradycji, historii, jak też kulturalnego i gospodarczego znaczenia.

Pragniemy podziękować za pomoc i współpracę przy projekcie Panu Adrianowi Florkowi - podinspektorowi ds. turystyki i współpracy międzynarodowej w Wydziale Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Stargard oraz Panu Maciejowi Durze-Pomarańskiemu z Działu Promocji i Organizacji Imprez MDK Stargard. Młodzieży życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za efekt Waszej pracy!
29 wyświetlenia

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now