#zostańwdomu | nie zwariowałem - pracuję nad solówką Follow The Signs

Marcin Momot – gitarzysta, tegoroczny stypendysta Prezydenta Miasta Stargard, wcześniej stypendysta Enea Akademii Talentów, laureat ogólnopolskich i międzynarodowych nagród. Od 11 lat trenuje karate w klubie SHOBU-KAN. Wychowanek MDK Stargard - grupy nauki gry na gitarze pod kier. Jacka Jankowskiego.


Kolejny tydzień bez wyjścia z domu na szczęście nie sprawił, że zwariowałem. Wręcz przeciwnie! Pracuję w swoim pokoju, w którym mam dobre warunki do tworzenia. Aktualnie pracuję nad solówką Follow The Signs amerykańskiego zespołu heavy metalowego Born of Osiris. Poza tym dużo teraz można u mnie usłyszeć dźwięków grupy Dream Theater, Tim Henson, Periphery ale też samego Jasona Beckera. Sam dobieram sobie utwory, które chcę wykonywać i dlatego skupiłem się na ich kawałkach z jednego powodu - są to już zespoły, które grają na wysokim poziomie i każdy z nich ma inny gatunek muzyczny.

To co robię jest moją ogromną pasją, którą chcę rozwijać! Śmiało mogę dzisiaj powiedzieć, że chciałbym iść na studia muzyczne. W Polsce funkcjonuje bardzo dużo uczelni ale wstępnie mam na oku Katowice.

Przez pandemię ominęły mnie warsztaty z Markiem Napiórkowskim i Tomaszem Andrzejewskim, które miały odbyć się właśnie dzisiaj. Mi jak i wielu z Was jest na pewno trudno w tym czasie ale damy radę! Proszę abyście dołączyli do akcji #zostańwdomu Serio, jeśli ma się pasję i zainteresowania to nawet w czterech ścianach nie można narzekać na nudę.


Foto: Marcin Momot & Maciej Dura-Pomarański [MDK Stargard]

20 wyświetlenia

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now