Festiwal Piosenki "Dozwolone do lat 19" | zgłoszenia do 7 marca!

Termin zgłoszeń wydłużyliśmy do 7 marca!


Stargardzki Festiwal zapoczątkowany został 20 lat temu. Od tego czasu nasze miasto stało się miejscem spotkań młodych i uzdolnionych wokalistów z całej Polski. Jednym z celów Festiwalu, z którego jesteśmy dumni jest nieprzerwana tradycja promocji polskiej piosenki. Repertuar wyjątkowych i niezapomnianych osobistości polskiej sceny muzycznej do dzisiaj przyciąga do Stargardu kilkuset wykonawców. Na naszej scenie muzycznej prezentowali się uczestnicy, którzy po latach okazali się piosenkarzami, aktorami czy nauczycielami wokalu.


Festiwal w Stargardzie to coroczna okazja by młodzi nie tylko skonfrontowali się ze swoim talentem ale także spotkali się ze swoimi rówieśnikami, których znają od lat. W Jury od lat zasiadają osobowości związane z polską muzyką. Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Dozwolone do lat 19" odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Stargard.

W tym roku niestety w każdej z kategorii uczestniczy z nami niechciany uczestnik: COVID-19. Przez niego nie możemy spotkać się wspólnie na scenie i poszaleć za kulisami. Pomimo tego cieszymy się, że chcecie wziąć udział online w corocznym wydarzeniu. Powodzenia!


Kliknij i wejdź na stronę Festiwalu!

375 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now