Earth Hour 2021. Zgasły światła przy Portowej! [film]

Zaktualizowano: maj 13

Do światowej akcji "Earth Hour" dołączył Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie. Dokładnie na 60 minut zgasły iluminacje całego budynku i okolic "stargardzkich plant.


️🟩Godzina dla Ziemi WWF to jedna z największych akcji ekologicznych na świecie. Od 14 lat w marcu na godzinę gasną światła na znak solidarności z Ziemią. Światła gasną w prywatnych domach, instytucjach i publicznych budynkach. Do akcji dołącza 180 państw z siedmiu kontynentów i miliony ludzi, którym los planety nie jest obojętny.

🟩

Z uwagi na pandemię koronawirusa, tegoroczna akcja odbyła się online. Godzina dla Ziemi to akcja, która ma zaszczepić w nas potrzebę ekologicznego myślenia i troski o dobro naszej planety. W Polsce inicjatywa co roku poświęcana jest innemu tematowi wymagającemu pilnej interwencji. W tym roku jest to ochrona Morza Bałtyckiego.


W klasyfikacji wyrobów pirotechnicznych wszystkie zakupione flary jak i dymy należą do klasy F1. Są to wyroby, które podczas działania charakteryzują się m.in. bardzo niskim stopniem zagrożenia środowiska.
14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie