Szukaj
  • mdk.stargard.pl

COVID | Uwaga rodzice: ważne!

Aktualizacja: wrz 17

Drogi Rodzicu! Każde dziecko powinno dostarczyć swojemu nauczycielowi podpisany oświadczenie, które możecie Państwo pobrać poniżej:

Zal. nr 3
.pdf
Download PDF • 129KB


Poniżej można zapoznać się z procedurą zapewniającą bezpieczeństwo w związku z wystąpieniem epidemii COVID-19 w Młodzieżowy Dom Kultury im. Mariusza Zaruskiego w Stargardzie. Podstawa prawna: wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych.

Procedura bezpieczenstwa
.pdf
Download PDF • 320KB


Bezpieczeństwo w placówce zapewniamy podziałem całej przestrzeni użytkowej Młodzieżowego Domu Kultury na trzy strefy. Ze względu na dzieci i młodzież, wszystkie te strefy zostaną oznaczone kolorystyką dostosowaną do danej przestrzeni.


Strefa zielona – strefa dostępna dla wszystkich z zachowaniem dystansu (1,5 m.) wraz z osłoną ust i nosa. To miejsce, w którym rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci, a młodzież oczekuje na wejście, dezynfekcję i pomiar temperatury. Strefa zielona: teren przed MDK, wejście do budynku i przedsionek.

Strefa żółta – przestrzeń, w której obowiązują maseczki oraz zachowanie dystansu społecznego (1,5 m.). Strefa żółta: obejmuje korytarze, klatkę schodową, toalety oraz pomieszczenia administracyjne (sala kominkowa, schody do sekretariatu, sekretariat, księgowość, administracja).

Strefa czerwona – strefa zamknięta, w której przebywają tylko i wyłącznie uczestnicy danego koła z nauczycielem. Są to sale, w których odbywają się zajęcia.


186 wyświetlenia

© 2018 by MDK Stargard. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now